Oo aš dar ne viena jos nepastastačiau :D
Aš vienas dar nepastačiau eglutės?
evelina.-
4936
Anonimas
4937
krc, jei ne sita demo net nebuciau atsimines :-D :-D
Anonimas
4937
Vieni ja spalio menesi jau papuosta kambary laiko,kiti gruodzio 20 ne nepastate :D
Panvezys
4937
Aš dar neturiu
Anonimas
4937
Aš taipogi dar nepasistačiau eglutes. :/
Anonimas
4937
As egles isvis neturiu :D
Anonimas
4937
Aš vienas neketinu jos net statyti?
coliuke_
4937
Tai pastatyk! Bent kažkas pagaliau stovės kambary!
|

