geriau būti vienam negu su netikrais draugais
Geriau būti vienišam, - Negu pradėti santykius, su tais, kurie nevertina jų!
Anonimas
4905
Anonimas
4910
#3 bet tai diena is dienos tave smugdo is vidaus vistiek..
Anonimas
4910
Niekada niekada nesi vienisas kai turi apie ka svajoti ir jaigu mastai ka tas zmogus va dbr va veikia kaip butu jaiir t.t
Anonimas
4910
Vis daugiau žmonių nebevertina to, ką turi šalia savęs. .
Anonimas
4910
Kai esi visiškai vienas, bet kokiu žmonių draugija priimtina, jei ji nors minutei ištraukia tave iš vienatvės
|

