Jeigu bijai - ne daryk, - Darai - nebijok.

2012.12.05 igoogle
  • 16
4
Jeigu bijai - ne daryk,







Nuotraukos nėra
Anonimas 4948    
Vėl chuliganizmai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 4949    
Tokia demo jau yra. Ir geresne. Ne ruso sulietuvinta versija..
Panvezys 4949    
Nedaryk - vienas žodis
Grįžti į viršų