O kokia demotyvacija.Tokius čiuvakus man atrodo laužo :D
Man nesvarbu teisi ji ar ne, - Aš už ją sulaužysiu bet kurį.
Anonimas
4922
Anonimas
4922
#3 Išpi..dėję romantikai "meilę" mato visur..
Anonimas
4923
Kas cia per meiles simbolis, vilkai?
Anonimas
4923
#1 Iš tikrųjų net ne šiek tiek, o labai. Nėra nieko blogiau už bahurą, grasinantį sulaužyti visus, nepatikusius jo kaprizingai bobai.
Anonimas
4923
siek tiek svarbu ar teisi, nes uz nieka gi kitu neumusi
|

