#5 Turiu, ateik, duosiu :D
Na**ui tokius draugus, - Kurie prisimena mano numerį, kai jiems kažko reikia.
Anonimas
5107
Anonimas
5108
As toks draugas :D
Anonimas
5108
#1 #2 #3 #4 draugai mano mieliausieji, gal turit ugnies?
Anonimas
5108
Tai jau tikrai Nachuj juos
Anonimas
5108
DIEVINU ŠITĄ DEMOTYVACIJĄ
Anonimas
5109
Tas pats, bet tokiem atskiras atsakymas buna jau.
Anonimas
5109
gražiai... taip buvo pačiai dar šiandien... ://
|

