#5 Turiu, ateik, duosiu :D
Na**ui tokius draugus, - Kurie prisimena mano numerį, kai jiems kažko reikia.
Anonimas
5110
Anonimas
5111
As toks draugas :D
Anonimas
5111
#1 #2 #3 #4 draugai mano mieliausieji, gal turit ugnies?
Anonimas
5111
Tai jau tikrai Nachuj juos
Anonimas
5111
DIEVINU ŠITĄ DEMOTYVACIJĄ
Anonimas
5112
Tas pats, bet tokiem atskiras atsakymas buna jau.
Anonimas
5112
gražiai... taip buvo pačiai dar šiandien... ://
|

