#10 Man irgi :D
Pašaipa - Geriausias būdas pasirodyti, koks esi liurbis
Anonimas
5049
Anonimas
5050
Eikit jūs visi šikt su tokiom demotyvacijom...
Anonimas
5050
Griebe uz liaskos man sita demotyvacija
Anonimas
5051
liudna
paramatas
5051
m.demotyvacija.lt/manai-kad-ir-taip-gyveni-beprasmiskai-1473130.html
Anonimas
5052
DEEP'D
Anonimas
5052
Įkrėst reikėtu tokiems vaikams. Noriu grįžt į 90-tuosius. Gal kas turit laiko mašiną?
Anonimas
5053
ziauriai
Anonimas
5053
Kažkas panašu į demotyvaciją.
Anonimas
5053
Žiaurokai, bet realybė...
Anonimas
5054
vienu hitu trys galvos praskeltos, normaliai
kasiakas
5054
Būčiau kaip kirtes iš galvos tiem :D
|


