Tau rytoj egzaminas, - O tu nichuja nemoki.

2013.06.12 igoogle
  • 139
9
Tau rytoj egzaminas,







Nuotraukos nėra
regics 4757    
nahui moketi
Nuotraukos nėra
Anonimas 4761    
#7 jei buciau protingas, pagalbos neprasyciau :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 4761    
#4 O toks bukas, kad nesugebėsi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4762    
kelinta valanda nx tas egzas kas zina?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4762    
Kokiu asilu reikia būt kad neišlaikytum? Nėr ko ten nemokėt
Nuotraukos nėra
Anonimas 4762    
kas nori vietoje manes chemijos egzamina islaikyti?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4768    
#1, ateis svente ir i tavo kiema. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4772    
cha cha kita kart lt egzaminas bus dar sunkesnis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4772    
O man egzamino nera as 11-tokas ir dar i sulia nereikia nes 12-tokam egzaminai cha cha cha =D
Grįžti į viršų