nahui moketi
Tau rytoj egzaminas, - O tu nichuja nemoki.
regics
4760
Anonimas
4763
#7 jei buciau protingas, pagalbos neprasyciau :(
Anonimas
4763
#4 O toks bukas, kad nesugebėsi?
Anonimas
4764
kelinta valanda nx tas egzas kas zina?
Anonimas
4764
Kokiu asilu reikia būt kad neišlaikytum? Nėr ko ten nemokėt
Anonimas
4764
kas nori vietoje manes chemijos egzamina islaikyti?:D
Anonimas
4770
#1, ateis svente ir i tavo kiema. ;)
Anonimas
4774
cha cha kita kart lt egzaminas bus dar sunkesnis :)
Anonimas
4774
O man egzamino nera as 11-tokas ir dar i sulia nereikia nes 12-tokam egzaminai cha cha cha =D
|

