Tau rytoj egzaminas, - O tu nichuja nemoki.

2013.06.12 igoogle
  • 139
9
Tau rytoj egzaminas,







Nuotraukos nėra
regics 4760    
nahui moketi
Nuotraukos nėra
Anonimas 4763    
#7 jei buciau protingas, pagalbos neprasyciau :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 4763    
#4 O toks bukas, kad nesugebėsi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4764    
kelinta valanda nx tas egzas kas zina?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4764    
Kokiu asilu reikia būt kad neišlaikytum? Nėr ko ten nemokėt
Nuotraukos nėra
Anonimas 4764    
kas nori vietoje manes chemijos egzamina islaikyti?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4770    
#1, ateis svente ir i tavo kiema. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4774    
cha cha kita kart lt egzaminas bus dar sunkesnis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4774    
O man egzamino nera as 11-tokas ir dar i sulia nereikia nes 12-tokam egzaminai cha cha cha =D
Grįžti į viršų