nahui moketi
Tau rytoj egzaminas, - O tu nichuja nemoki.
regics
4756
Anonimas
4759
#7 jei buciau protingas, pagalbos neprasyciau :(
Anonimas
4760
#4 O toks bukas, kad nesugebėsi?
Anonimas
4760
kelinta valanda nx tas egzas kas zina?
Anonimas
4760
Kokiu asilu reikia būt kad neišlaikytum? Nėr ko ten nemokėt
Anonimas
4760
kas nori vietoje manes chemijos egzamina islaikyti?:D
Anonimas
4766
#1, ateis svente ir i tavo kiema. ;)
Anonimas
4770
cha cha kita kart lt egzaminas bus dar sunkesnis :)
Anonimas
4770
O man egzamino nera as 11-tokas ir dar i sulia nereikia nes 12-tokam egzaminai cha cha cha =D
|

