nahui moketi
Tau rytoj egzaminas, - O tu nichuja nemoki.
regics
4758
Anonimas
4761
#7 jei buciau protingas, pagalbos neprasyciau :(
Anonimas
4761
#4 O toks bukas, kad nesugebėsi?
Anonimas
4762
kelinta valanda nx tas egzas kas zina?
Anonimas
4762
Kokiu asilu reikia būt kad neišlaikytum? Nėr ko ten nemokėt
Anonimas
4762
kas nori vietoje manes chemijos egzamina islaikyti?:D
Anonimas
4768
#1, ateis svente ir i tavo kiema. ;)
Anonimas
4772
cha cha kita kart lt egzaminas bus dar sunkesnis :)
Anonimas
4772
O man egzamino nera as 11-tokas ir dar i sulia nereikia nes 12-tokam egzaminai cha cha cha =D
|

