Taip, toks skausmas yra, ir jis vadinamas fiziniu. Žodžiu "atleisk" galima išgydyti tai, ką hormonų audrų kamuojami vaikai vadina skausmu.
Yra skausmas, - Dėl kurio neužtenka pasakyti "Atleisk".
Anonimas
4901
Anonimas
4902
#1 EMOtyvacijose logikos neieškok. Neverta.
Anonimas
4902
Logikos sakinyje 0. Taip išeina, kad yra ir toks skausmas, dėl kurio žmonės sako "atleisk". Šeip žmonės nesako "atleisk" kai skauda. Jie sako "auch" arba "ai". Galit man paaiškitn mintį šitos frazės nes nepagaunu??
|

