Jokios meilės taip nelauki, - kaip autobuso, kai lauke -25°C

2012.02.10 ipuke
  • 68
4
Jokios meilės taip nelauki,







Nuotraukos nėra
Anonimas 4866    
Galėtų tos žiemos apskritai nebūti... dabar tai tik džiaugsmas snargliams, kurie prie -25 neina į mokyklą, kurioje ir taip nieko neveikia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5188    
-25 ir niekas neina į mokyklą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5249    
dabar jau pavasario.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5250    
taigi. o taip norejot savo * ziemos...
Grįžti į viršų