reikia tureti nosrs asmens tapatybes kortele liktai kad 30 lt butu jei ne tai gali ir masina nutemt
Nėra atidesnio vairuotojo už tą, - kuris namuose pamiršo dokumentus
Anonimas
5421
zilwis777
5421
30lt bauda už važiavimą be dokų, ne?
narys
5421
va va ;/
|

