Rimtai jamkeee? Dekui, kad perspejai, buciau nezinojes. Tikriausiai galvojai pora valandu kol sugalvojai ane? Jei nesumastai ka nors orginalesnio tai ka tu sitam puslapy povelniu veiki?
Tu gali apgauti tėvus, draugus, - tačiau niekada neapgausi savęs...
Anonimas
5615
Anonimas
5626
Krc jus bl zmones gal daugiau su seima pabukit ir nereiks ir taipaiskiu dalyku pritarinet :) Negi dauguma tokie buki... Sry as ir ne pasizymintis protu, bet, kad tokiom nesamonem pritarinet...Zemas lygis, abejoju ar prie issilavinusiu savo tevu sugebetumet rasyt normalius savo komentarus :)
Anonimas
5626
So emo
Deimut
5627
true true
Anonimas
5627
#1 Gali bandyt ir save apgaudinėt, bet vėliau tiesiog neišeis:)
Anonimas
5627
#4 Ir man taip buva ir dar tuo laiku pas mergina buvau tai pz kūrva mastau ką daryti :(((DDD
Anonimas
5627
#5 Reiskia , o ne ''reiske'', tai butu reiškė :/ Liar yra melagis
Anonimas
5627
ka reiske liar?
Anonimas
5627
Aš tai vienąkart norėjau tik pabezdėt, bet apsigavau ir pakakojau :(
povilasq
5627
ahh... kas nx uzplauke modam kad vien sh praleidzia?
Anonimas
5627
Sutinku.
OoS
5627
Melas, labai sėkmingai žmonės ir save apgaudinėja.
|

