Kas tiesa, tas ne melas :)
Paauglystė - laikotarpis, kai jauti vieną, galvoji kitaip, o darai trečiaip
HeavyRock
5539
Anonimas
5577
Va būūtent būtent taip ir yra
zuika1
5578
gryna tiesa :)
Anonimas
5578
#2 pz, eik pasimo-KYK- gyvent
Anonimas
5578
panasu kad reivino nes su deadmau5 maikute
Anonimas
5578
deadmau5!
kristal
5578
Jam paauglystė, kaip nori taip kalba :D
Anonimas
5578
bet va tiesa rmt :D
Anonimas
5578
Nu,tai kas kad treciaip? Juk juokinga,ar visada busit suruge ir prie visko kabinesites? ;D
Anonimas
5578
Bet as nesuprantu, nx reik stumt kad padare klaida? Padare tai padare, ne rasyboj esme.
puukis4
5578
trečiaip . :D
Anonimas
5578
treciaip :D pz pz eik pasimokyk rasyt
Anonimas
5578
Kazkaip tu cia labai lempiskai sakini sudejai, turetu but: kai jauti viena, galvoji kita, o darai trecia, ar kazkas tokio, nes tas treciaip tai WTF???? :D
|

