Štai iki ko žmonija nuėjo...

2011.08.23 20:01 justas789
  • 5
2
Štai iki ko žmonija nuėjo...



Nuotraukos nėra
Anonimas 5418    
problem? stai ka jus ir as kiekviena diena valgot.
jei ne jie ka jus darytumet? ir dar, nematot ir jums gerai buna o tik kazka tokio paviesina iskart fuu, kaip nezmoniska ir pan.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5418    
neziurekit video !!!!!! pz o as dar valgiau (puke) greiciau blokuokit video ce turtu but uzdeta n 18 !!!!
Grįžti į viršų