Bet aš turiu draugą... - Gerai, aš nesu pavydus.

2011.05.11 kalabokas
  • 169
13
Bet aš turiu draugą...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5242    
kurwos laikina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
nuo moderatosiu priklauso ir musu darbas ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
#10 Kokie demotyvatoriai tokios ir demotyvacijos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
koki moderatoriai tokios ir demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5522    
tai blt tvarka darykit, o ne sudus malkit ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
#6 Taip, mes gi Moderatoriai. Fuck yeah :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
:D

Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
pagal mane tai turetumete, jus gi moderatoriai :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
#4 Ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
#2 o neturetumet?
Sirdgela 5523    
Jei turi drauga, ko dar kabinies ant kitu ;D
Punceka 5523    
Sry, mes čia taip dažnai nesilankom kaip tu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
Grįžti į viršų