kurwos laikina
Bet aš turiu draugą... - Gerai, aš nesu pavydus.
Anonimas
5242
Anonimas
5519
nuo moderatosiu priklauso ir musu darbas ;]
Anonimas
5521
#10 Kokie demotyvatoriai tokios ir demotyvacijos
Anonimas
5521
koki moderatoriai tokios ir demo
Anonimas
5522
tai blt tvarka darykit, o ne sudus malkit ;D
Anonimas
5523
#6 Taip, mes gi Moderatoriai. Fuck yeah :D
Anonimas
5523
:D
Anonimas
5523
pagal mane tai turetumete, jus gi moderatoriai :P
Anonimas
5523
#4 Ne
Anonimas
5523
#2 o neturetumet?
Sirdgela
5523
Jei turi drauga, ko dar kabinies ant kitu ;D
Punceka
5523
Sry, mes čia taip dažnai nesilankom kaip tu :)
Anonimas
5523
kalės vaikai moderatoriai www.demotyvacija.lt/paieska/visi/-bet-juk-as-turiu-vaikina-1237197.html
|

