nu blt gal kokia liga sirgo, ar blusu daug buvo ir nuskuto
Čia dėl to - Kad aš juodas?
Anonimas
5278
Anonimas
5502
;D
Anonimas
5503
nu siaip buna kaciu, kur ilga plauka turi ir jei buni isleidziamos i lauka tai tie plaukai i kudlas susivelia... tai arba reikia kirpt arba skust... taigi nebutinai cia gyvuna kankina.. gal kaip tik padeda atsikratyt nereikalingu kaltunu...
Anonimas
5503
You hate me cuz im black!
mirazas
5503
uteliu uzsiveise :D pigiau nuskusti :D
Spameris
5503
#4 Čia gal dar tu fotkėj?
Anonimas
5503
#6 apsiverk
Monakiux
5503
#8 Buni alergiškas žmonių odai (iš fantastikos skyriaus), davai nuskutam visus žmones! Galima nelaikyt katės tada manau.
anonymouss
5503
#6 matai, kai kurie žmonės yra alergiški kačių kailiui. dėl to jas skuta. ir nieko baisaus tame nematau.
Anonimas
5503
wtf is this shit? -
Anonimas
5503
PAKART ZMONES UZ TOKIUS POELGIUS REIK. ARBA GALUNES NUTAMPYT.
Anonimas
5503
is rusu demotyvacijos nupypino, bet rusiskai uzrasas daug geriau skamba, buvo pavartotas "nasha russia"
Reinass
5503
Is manes nuotrauka nupiso ir uzrase kazkoki suda..
puukis4
5503
vargšas
Anonimas
5503
tottal nesamone
Spartasaurus
5503
FIRST COMMENT *_*
|

