Čia dėl to - Kad aš juodas?

2011.05.30 kalabokas
  • 48
16
Čia dėl to







Nuotraukos nėra
Anonimas 5279    
nu blt gal kokia liga sirgo, ar blusu daug buvo ir nuskuto
Nuotraukos nėra
Anonimas 5504    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5505    
nu siaip buna kaciu, kur ilga plauka turi ir jei buni isleidziamos i lauka tai tie plaukai i kudlas susivelia... tai arba reikia kirpt arba skust... taigi nebutinai cia gyvuna kankina.. gal kaip tik padeda atsikratyt nereikalingu kaltunu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5505    
You hate me cuz im black!
mirazas 5505    
uteliu uzsiveise :D pigiau nuskusti :D
Spameris 5505    
#4 Čia gal dar tu fotkėj?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5505    
#6 apsiverk
Monakiux 5505    
#8 Buni alergiškas žmonių odai (iš fantastikos skyriaus), davai nuskutam visus žmones! Galima nelaikyt katės tada manau.
anonymouss 5505    
#6 matai, kai kurie žmonės yra alergiški kačių kailiui. dėl to jas skuta. ir nieko baisaus tame nematau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5505    
wtf is this shit? -
Nuotraukos nėra
Anonimas 5505    
PAKART ZMONES UZ TOKIUS POELGIUS REIK. ARBA GALUNES NUTAMPYT.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5505    
is rusu demotyvacijos nupypino, bet rusiskai uzrasas daug geriau skamba, buvo pavartotas "nasha russia"
Reinass 5505    
Is manes nuotrauka nupiso ir uzrase kazkoki suda..
puukis4 5505    
vargšas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5505    
tottal nesamone
Spartasaurus 5505    
FIRST COMMENT *_*
Grįžti į viršų