nu blt gal kokia liga sirgo, ar blusu daug buvo ir nuskuto
Čia dėl to - Kad aš juodas?
Anonimas
5279
Anonimas
5504
;D
Anonimas
5505
nu siaip buna kaciu, kur ilga plauka turi ir jei buni isleidziamos i lauka tai tie plaukai i kudlas susivelia... tai arba reikia kirpt arba skust... taigi nebutinai cia gyvuna kankina.. gal kaip tik padeda atsikratyt nereikalingu kaltunu...
Anonimas
5505
You hate me cuz im black!
mirazas
5505
uteliu uzsiveise :D pigiau nuskusti :D
Spameris
5505
#4 Čia gal dar tu fotkėj?
Anonimas
5505
#6 apsiverk
Monakiux
5505
#8 Buni alergiškas žmonių odai (iš fantastikos skyriaus), davai nuskutam visus žmones! Galima nelaikyt katės tada manau.
anonymouss
5505
#6 matai, kai kurie žmonės yra alergiški kačių kailiui. dėl to jas skuta. ir nieko baisaus tame nematau.
Anonimas
5505
wtf is this shit? -
Anonimas
5505
PAKART ZMONES UZ TOKIUS POELGIUS REIK. ARBA GALUNES NUTAMPYT.
Anonimas
5505
is rusu demotyvacijos nupypino, bet rusiskai uzrasas daug geriau skamba, buvo pavartotas "nasha russia"
Reinass
5505
Is manes nuotrauka nupiso ir uzrase kazkoki suda..
puukis4
5505
vargšas
Anonimas
5505
tottal nesamone
Spartasaurus
5505
FIRST COMMENT *_*
|

