kad galėčiau iki šaldytuvo nulipti
Kam tau kojos - Jei visą laiką sėdi internete?
Anonimas
5402
Anonimas
5404
Kad tave galeciau atspardyti
Anonimas
5404
#2 hahahahhahahhhahahahahhaah ha
XciclonX
5404
#2 Tai ko čia sėdi? eik ir užsiiminėk kuo tau reikia nesėdėjęs prie pc.
Anonimas
5404
KAIP PIRSTU I AKI!!! Zmones uzsiimkit kokia nors veikla.... As maziau sededamas prie kompo pradejau kasi lost, lengva atletika sportuot netgi grot gitara ir uzsiminet kovos menais.
zilwis777
5404
Tam, kad laiptais iki virtuves nulipčiau:[
|

