kad galėčiau iki šaldytuvo nulipti
Kam tau kojos - Jei visą laiką sėdi internete?
Anonimas
5404
Anonimas
5405
Kad tave galeciau atspardyti
Anonimas
5406
#2 hahahahhahahhhahahahahhaah ha
XciclonX
5406
#2 Tai ko čia sėdi? eik ir užsiiminėk kuo tau reikia nesėdėjęs prie pc.
Anonimas
5406
KAIP PIRSTU I AKI!!! Zmones uzsiimkit kokia nors veikla.... As maziau sededamas prie kompo pradejau kasi lost, lengva atletika sportuot netgi grot gitara ir uzsiminet kovos menais.
zilwis777
5406
Tam, kad laiptais iki virtuves nulipčiau:[
|

