#7 PRITARIU,
Keičiasi laikai - Keičiasi ir apiplėšimai
Gusta-Fang
5515
Anonimas
5515
kubilius viskuo kaltas
Vilius_4_eminem
5519
Kai litras kainuos 10Lt tai tie 5Lt atrodys dar labai gerai :)
Anonimas
5520
toikios kainos px tegul buna, bet kaip alga 1000lt o litras 5litai...tai pilnas bakas 80litru uz puse algos....tai jei kainas keliat bent alas kilstlkit...arba bent nemazinkit ju. ;D nes dabar lietuva visiska DjYRA...dugnas visiskas. ir akcizai belekokie....
xaxa
5521
buvo geresniu demo isrinkt sav demo ;D
Anonimas
5521
1851 revolveriu nebuvo kuri laiko tas kaubojus pirmame paveiksliuke
Anonimas
5521
#3 pats ir važiuok dviračiu 15 km į darbą ar mokyklą. ;D
Teenagor
5522
gut.
Anonimas
5524
nesvaikit ir gerai kad tokios kainos maziau vazineit. Ant dviracio perseit nafta baigsis ka tada darisi
Anonimas
5524
METŲ DEMO!
2pac
5525
Tik dabar apiplėšia legaliai , vidury baltos dienos .
|


