Kodėl - aš neturiu merginos

2011.10.15 kalabokas
  • 388
20
Kodėl







Nuotraukos nėra
Anonimas 5020    
#15 eik nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5074    
Kaip susirasi merginą?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
* №6
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
O taip №7 б gink savo prigimtine teise drabstyti mėšlą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5365    
Eik smegenu operacija pasidaryk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5368    
Verkiu gi :/
nu noriu as ji pamirst.. Ka daryt?
Drug. 5368    
10 points
#13 Apsiverk dabar
Nuotraukos nėra
Anonimas 5368    
Matai, bet as tave taiiiip myliu!!! Nu kaiiip, pasakykit, kaip bachura pamirst? Nu negaliu.
Po vasaros atostogu jau lyg pramirsus ji buvau bet kur tau? Rugsejo pirmaja is laimes kai j pamaciau- APSIZLIUMBIAU!!!!
AS <3 MATA!!!
Mr.Troll 5368    
#9 Paskaiciau tavo komentara ir supratau, kad vienintele muzika, kuria turetum klausyti yra skalbimo masinos garsai. Dumb bitch.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5369    
#9 +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5369    
#7 +1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5369    
7, ne kale ir laiminga labai ;>> nu tai tame ir esme, muzika kuri patinka jums, o jums aisku gera patinka, tai jei nesiklauso ka megstat jus, tai jau neimsit tokiu i poras. krc juokingi jus, kuo toliau tuo labiau tie bernai bukeja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5369    
Iseik Tu y lauka, pasizmonek, nenuostabu kad panos neturi, demotyvatorius bleh atsirado.
Mr.Troll 5369    
#6 Ne ta pati, o gera muzika. Kale tu nelaiminga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5369    
tai tipo ieskot tik tos, kuri klausosi tapaty ka jus? XD sekmes su tokiu poziuriu gyvenime merginos nesusirasit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5369    
butent :D
Mr.Troll 5369    
#3 Joks, gera muzikini skoni turintis, vyras nedraugaus su merga, kuri klausosi tokio gaidzio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5369    
prie ko cia tas megsta bieberi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
:D:d;d;d issiplaukit galvas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5369    
apie mane konkreciai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5369    
medisss
Grįžti į viršų