Lietuva - 21:00

2011.08.18 kalabokas
  • 337
13
Lietuva







saulute25 4239    
Lietuvoje - kaip Dievo ausy - negresia nei uraganai,nei žemės drebėjimai,nei kitos panašios nelaimės!...
Geras_Iksas 5300    
ei rimtai, Lietuva.. super wau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5424    
#7 nu cia gi tos kasio varzybos buvo, ir tipo nieko gatves nera, visi ziuri
Nuotraukos nėra
Anonimas 5424    
taip paciai buvo kaip pries amerikiecius zaide pusfinaly
Nuotraukos nėra
PowDer 5424    
laimejo lt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5425    
Koks rezultatas pasakykit :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5425    
? Need captain obvious!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5425    
Geeeras.
Su pergale :*
ingutea 5425    
o tai kaip kitaip? xD
Pirmyn 5425    
Netgi vagysciu nebuna kai lietuviai triuskina priesininkus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5425    
Ot ir ne, vagys savo darbus dirba visą parą.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5425    
tai vistiek tik draugiskos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5425    
stopudovai dabar lietuva ideta ir nieko nera turbut per buvusias rungtynias kokias fotkinta :D
Grįžti į viršų