Dabar pardavimai turbūt kyla Amy Winehouse ir Whitney Huston muzikoje...
Mirtis - +400% įrašų pardavimų
Anonimas
5207
Anonimas
5465
R.I.P. Tupac. :[
Anonimas
5466
R.I.P Jimmi Hendrix
Anonimas
5468
Kas tas 2pac???
Anonimas
5470
Rip 2pac geras reperis buvo :S
Geras_Iksas
5470
#10 :D LMAO
Anonimas
5470
ar ne ironiska kai 1994 gime byberis Kurtas nusizude ...
Anonimas
5470
R.I.P Kurt Cobain
zvp
5471
Prisiminiau vienos dainos žodžius: Funny when you're dead how people start listenin'. Taip jau yra ;)
Anonimas
5471
#8 O.o agirdi, cia nebestumi ant Bieberio <3
Anonimas
5471
Muzikos legendų publiką šiurpina jaunieji pop atstovai, nuo kurių nuotaika sugenda visai dienai.
DeToXas
5471
bieberis ciuju isimtis butu ;D
Anonimas
5471
2Pac :(
Geras_Iksas
5471
tai eisiu zudytis :)
Anonimas
5471
Visos muzikos "legendos"
Anonimas
5471
ir ka tuom pasakyt norima?
Anonimas
5471
Čia dar daug ko trūksta. Pavyzdžiui John'o Lennon'o , Joe Strummer'io , Jimmy'io Morrison'o , Hendrix'o ir taip toliau.
Anonimas
5471
RIP MICHAEL
Anonimas
5471
Michael. <3
|

