#9 Jokio. Dzin.
Naujas auskarų vėrimo būdas - Iš vinčesterio į veidą
coliuke_
5280
Anonimas
5280
o koks jums skirtumas?
zvp
5523
fu fu fu
Anonimas
5523
debile visiska :) netoleruoju tokio elgesio. totaliai nusigyveno zmones :)
Anonimas
5525
jautriu nervu zmonems sios demotyvacijos ziureti nepatartina:D
Anonimas
5525
Zmones neturi ka veikt, tai bjauroja savo veida...
Anonimas
5525
kaip ji valgo jmj
Anonimas
5525
Per siaudeli :D blmb, as nk pries tokius dalykus, pats turiu pora auskaru, bet wisame kame turi buti saikas, kaip sakoma: "kas perdaug tas nesweika" ;D
Anonimas
5525
Idomu, kaip ji ka nors geria :D
Edijus
5525
Ne tik, kad stora, bet dar ir snukį susibjaurojo.
|

