Kaip tik tokių žodžių dabar ir reikėjo :)
Neleisk, kad tavo tinginystė - Įveiktų svajones
Anonimas
5407
Spartasaurus
5407
#13 wow naujiena pasakiai
Pirmyn
5407
Ka daryt kad mano pagrindine svajone yra patinginiaut
Anonimas
5407
#12 UWAGA, iskrypeliai seksualiai priekabiauja komentaruose!!!!!!!!111!!!11!!!
Anonimas
5407
#11 Nepasiekiu, todel noriu tau paciulpt, pupuk :)*
Anonimas
5407
#10 ai aciu ponas, nereikia. sau pasiciulpkite, gerbiamasai.
Anonimas
5407
#9 :(( buciau paciulpes tau...
Anonimas
5407
#8 kad jau pamirsau visas tas lygtis ir salutinius sakinius.
Anonimas
5407
#7 Tai tada man padek ruost pamokas :*
Anonimas
5407
#6 paruostos jau mano visos pamokeles, 12 metu atsakingai ruosiau.
Anonimas
5407
#5 O tu paruosei jau?
Anonimas
5407
#3 pamokeles ruosk, i mokykla rytoj.
Spartasaurus
5407
#3 savo norus pasilaikyk sau :P
Anonimas
5407
Svajoju apie mergos pizute, noriu palaizyt skania pizute
zilwis777
5407
Watching pr0n while wearing a cosmonaut suit?
Spartasaurus
5407
svajoju apie vasaros atostogas
|

