Myliu katinukus oi kokie jie mieli ir svelnus :)
Pirmas dalykas - Kurį aš pamatau prabudęs ryte
Anonimas
5326
Anonimas
5336
taip ir isigast galima
Anonimas
5345
Dar sako 'ziek ziek, merkiasi akys'
Anonimas
5346
Soon.
Anonimas
5346
dok est :D
Anonimas
5346
kaip mėgstu tokius rytus :)
Anonimas
5346
O pas mane kitaip buna... Pirmas dalykas, kuri isgirstu tai miauksejimas, o tik paskui pamatau katina prie lovos :D isdresiruotas, zino, kad reikia atsiklausti xD
|

