Ateme hahaha
Pirmas kartas - Vienas duoda, kitas atima
Anonimas
5399
Anonimas
5401
och:)
Anonimas
5401
#6 aaa, tai aišku dabar :D
Punceka
5401
#7 Išsitrink galvą, jei matai čia diskriminaciją. Čia taiklus pastebėjimas be jokios gilios minties. Jei ir yra diskriminacija, tai pas tave tik tarp kojų.
Anonimas
5402
bet rimtaj uzknisa sita lyciu diskriminacija tipo vyras visad gauna o mrgina praranda, jau ATSIBODO !
Anonimas
5402
#5 Pasižiūrėk į tą, kur pėdos žemyn, matyti, kad kojos plaukuotos. Tavo versija apie dvi moteris subliūkšta :))
Anonimas
5402
#4 pataisau klaidą savo: .....Ta, kur viršuje*: nykštys, mažasis pirstas.....
Anonimas
5402
Ta kur apačioje, kairės kojos (žiūrint iš jos pusės) matosi tamsus nagų lakas. Ta, kur apačioje: nykštys, mažasis pirstas ir greta jo yra užsirietę - moteriškų batų savybė. Sooooo......... #1, ten abi moteryyyyyyyyyyyyys. Tik mano pastebėjimas :D
Anonimas
5402
#1 Vyruti, jei apie tai pagalvojai, turiu tau blogų žinių.. :D
Anonimas
5402
#1 ne
Anonimas
5533
ar cia 2 poros vyrisku koju?
|

