Ateme hahaha
Pirmas kartas - Vienas duoda, kitas atima
Anonimas
5396
Anonimas
5397
och:)
Anonimas
5397
#6 aaa, tai aišku dabar :D
Punceka
5397
#7 Išsitrink galvą, jei matai čia diskriminaciją. Čia taiklus pastebėjimas be jokios gilios minties. Jei ir yra diskriminacija, tai pas tave tik tarp kojų.
Anonimas
5398
bet rimtaj uzknisa sita lyciu diskriminacija tipo vyras visad gauna o mrgina praranda, jau ATSIBODO !
Anonimas
5398
#5 Pasižiūrėk į tą, kur pėdos žemyn, matyti, kad kojos plaukuotos. Tavo versija apie dvi moteris subliūkšta :))
Anonimas
5398
#4 pataisau klaidą savo: .....Ta, kur viršuje*: nykštys, mažasis pirstas.....
Anonimas
5398
Ta kur apačioje, kairės kojos (žiūrint iš jos pusės) matosi tamsus nagų lakas. Ta, kur apačioje: nykštys, mažasis pirstas ir greta jo yra užsirietę - moteriškų batų savybė. Sooooo......... #1, ten abi moteryyyyyyyyyyyyys. Tik mano pastebėjimas :D
Anonimas
5398
#1 Vyruti, jei apie tai pagalvojai, turiu tau blogų žinių.. :D
Anonimas
5399
#1 ne
Anonimas
5529
ar cia 2 poros vyrisku koju?
|

