Pirmas simptomas - Tėvų paprašyti naujo pc

2011.06.24 kalabokas
  • 148
6
kompiuteris







Nuotraukos nėra
Anonimas 4990    
Aš ir taip darau, jei ilgai krauna :XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5169    
Pamenu bandziau toki bajeri :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
iš prierašo sprendžiu, jog autorius nesuprato esmės
povilasq 5481    
(facepalm)
mirazas 5481    
prasyti tevu... uzsidirbti reikia..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
O seni geri laikai, kai tai budavo :D
Grįžti į viršų