#8 O tu tai matyt koks nedurnas galėdamas apie žmogų jo nepažinodamas taip sakyt. Ot pasijuokčiau jei pasirodytu jog jis 100 kartų už tave protingesnis. :)
Rytas - Prasideda ne su kava
Anonimas
4819
Anonimas
5198
Plbm #3 Teisingai sako. Jei ryte myzt nenori arba per nakti neprisisapnuoji sapnu tai nestovi.
Anonimas
5356
#3 yra 4 variantai: tu durnas, tau kokie 8m., tu merga arba tu trolini ;D + tai morning wood ;D
Anonimas
5356
#3-nes nori myzt? :D tikiuos trolini cia, nuo popieties gal nieko absoliuciai negerk, vakare ismysi viska, ryte atsikelk, vistiek stoves tau. Taip yra todel, kad ryte ne tik saule pateka.
Anonimas
5356
Kad nematytu tos nesvankybes :D Juk jeigu cia sunus o ji mama, tai pats pagalvok :D
Paris_Delete
5356
Prajuokino ;D
Anonimas
5356
kam ji i rankas pasiemia akinius??
Anonimas
5356
taip buna nes nori myst :D
Taute
5356
true story :D
Anonimas
5357
MADE MY DAY :D
|

