Ko gi bijoti tam, - kuris mirties nebijo?

2010.08.13 15:27 kamilute
  • 5
9
Ko gi bijoti tam,







Gelytia 5792    
to #7 kur ta laimė įdomu, viduje tik viduriai, o išorėj nemačiau nieko laiminančio ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
nieko nebijo tik kvailiai. mirtis - aš jos nebijau, bet ir nelaukiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
vorai laimę neša, ką, nežinojot?
valkata 5794    
Velniop tuos vorus, galetu ju nebut ;/
Apsiverkit 5794    
O ko tu voru taip visi bijo? su pirstu sutrini ir viskas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
o aš nuslinkau iki komentarų, galvodama, kad vienintelė parašysiu vorus.... :D
Pykciurna 5794    
Na mirties nebijau, bet vorų tai tikrai bijau;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
supisti vorai
Totoro 5794    
Vorų. Įrodyta, kad daug didesnis procentas žmonių jų bijo labiau. FAIL demo.
Grįžti į viršų