to #7 kur ta laimė įdomu, viduje tik viduriai, o išorėj nemačiau nieko laiminančio ..
|
Gelytia
5792
Anonimas
5793
nieko nebijo tik kvailiai. mirtis - aš jos nebijau, bet ir nelaukiu
Anonimas
5793
vorai laimę neša, ką, nežinojot?
valkata
5794
Velniop tuos vorus, galetu ju nebut ;/
Apsiverkit
5794
O ko tu voru taip visi bijo? su pirstu sutrini ir viskas..
Anonimas
5794
o aš nuslinkau iki komentarų, galvodama, kad vienintelė parašysiu vorus.... :D
Pykciurna
5794
Na mirties nebijau, bet vorų tai tikrai bijau;D
Anonimas
5794
supisti vorai
Totoro
5794
Vorų. Įrodyta, kad daug didesnis procentas žmonių jų bijo labiau. FAIL demo.
|

