Daugelis mano esą geros širdies, - o iš tikrųjų jie tik silpnų nervų.

2011.07.01 22:58 kapce
  • 1
1
Daugelis mano esą geros širdies,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5470    
Kazkoks,,kietiakas''lb ,,gilia'' minti bande isreikst,bet nesigavo :D
Grįžti į viršų