Tikri draugai yra tie, - su kuriais jauku tylėti.

2010.10.23 kasistas
  • 244
20
Tikri draugai yra tie,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
bybis o ne demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
#19 simtu procentu uz :)
Sam. 5724    
Kaip atsibodo, kai ateini paskaityti komentarų ir amžinai kažkokie moliai išsipisinėja. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
.... ragas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
.... ragas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
nu tiesiai i taikini...;)
Cinikas 5725    
#12
Nieko čia įmantraus. Aš kalbėjau su gerbiamu autoriumi, o kažkoks žąsinas prisikniso. Visiškai nieko įmantraus čia nematau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
dusk nx su savo ligota kalba
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Uzpisai nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
#7 Kaip įmantru, laido karalaiti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
#9 Teisinga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
Ziuriu kiek cia sveisuliu pilna...
priduskit loxai... sudus snekat...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
#8 Nieko jis nesuvartė... Tiesiog sugalvojo pora žodžių, kurie atskleidžia jo asmenybę.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
#7
Suvartei :D
Cinikas 5726    
#6
Ponas bekiauši,
maloniai atsiprašau, bet ši žinutė nebuvo skirta jums. Linkiu smagiai pjaustytis venas besismasturbuojantis kampe ir besišaukiant savo mamytės.
Ačiū.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
Kas šioje demotyvacijoje demotyvuoja?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
Ooo, naujas laisvalaikio leidimo budas: susirenki su draugais patyleti:D patyli pora gal trtis valandas ir valini namo:D zjbs..
Cinikas 5726    
Nori pasakyti, jog geriausias draugas yra nebilys ? Ne, geriau kurčnebilis, tada ir jis negalės girdėti kokias nesąmones pezi.
Rocknroll 5726    
tyla tarp bachuru? gejiska tas tinka tik su mergom
kiki17 5726    
jap, nes kartais tyla buna nejauki...labai faina
Grįžti į viršų