Issireiske dar viena(-as) Byberio gerbeja(-as) :D
|
Anonimas
5614
ievulius
5615
Šitą demotyvaciją sukūrė bieberio fanė :D ir koks gi čia pavydas?
anonimas
5615
jei pavydetu tai nieko ir nesakytu
Anonimas
5615
Duodat jus visi :D kas nors sukuria demotyvacija,kurioje saiposi is Bieberio :D ir po 10-15 min Bieberio fanai sukuria demotyvazija ,esa,tas,kuris sukure demotyvacija jau mirtinai pavydi tam Bieberiui :D
Patre
5615
nu yra normaliu bernu Lietuvoi krc o ne tas mazvaikis byberis
Leezash
5615
Pzdc duodat :D
Anonimas
5615
kokiu isgamai reikia buti kad jam pavydeti, taip pinigu jam visi pavydi bet pavydet jo gyvenime, jo kuno, balso, ir balazino ko dar tikrai nenoreciau... man jis failas, parasas.
Anonimas
5615
krč čj sukūrė merga ir gina savo bebriuką :)
|

