Pavydas, - JIS neapsakomas.

2011.02.10 15:23 kaspa123
  • 4
9
jai, pavydid, neslepkit, o, ne, blet, issikalinekit







Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
Issireiske dar viena(-as) Byberio gerbeja(-as) :D
Nuotraukos nėra
kaspa123 5615    
as jusu nesupratau nes krc as ne fanas tik sakau tiesiai sviesiai ko pavydet kad krc ju sbutumet jo wietoj ir lb noretumet kad tyciotusi is jusu. jai pavydit neslepkit
Nuotraukos nėra
ievulius 5615    
Šitą demotyvaciją sukūrė bieberio fanė :D ir koks gi čia pavydas?
anonimas 5615    
jei pavydetu tai nieko ir nesakytu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
Duodat jus visi :D kas nors sukuria demotyvacija,kurioje saiposi is Bieberio :D ir po 10-15 min Bieberio fanai sukuria demotyvazija ,esa,tas,kuris sukure demotyvacija jau mirtinai pavydi tam Bieberiui :D
Nuotraukos nėra
Patre 5615    
nu yra normaliu bernu Lietuvoi krc o ne tas mazvaikis byberis
Leezash 5615    
Pzdc duodat :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
kokiu isgamai reikia buti kad jam pavydeti, taip pinigu jam visi pavydi bet pavydet jo gyvenime, jo kuno, balso, ir balazino ko dar tikrai nenoreciau... man jis failas, parasas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
krč čj sukūrė merga ir gina savo bebriuką :)
Grįžti į viršų