MIRTUM ORGAZME TAI KOKE CIA MIRTIS ?
O tai, - būtų visai nuostabu
Anonimas
5180
Anonimas
5413
Taigi kaip brestum.? Ir zinotum kada tiksliai mirtum.
Anonimas
5585
Nuostabu
PhanT
5586
Siulyčiau šią proga paiūrėti filma "The Curious Case of Benjamin Button" - galima aprašyta situacija pamatyt gyvai, tik kitaip perteikta.
Anonimas
5586
Viskas butu puiku , jei ne ta ideja su mokslais kad pradedi nuo sunkiausio nemokedamas pagrindu.... - Stupid.
Anonimas
5586
o as noreciau butu fantastiska
Anonimas
5587
tas senio pensininko etapas gali bus siaubingai sunkus... ligos, badas
Anonimas
5587
Tai buti geriau negu gerai
Anonimas
5588
Noreciau
Leezash
5589
gera pasaka... :))
Anonimas
5590
neteip ir jau blogai :)_
Anonimas
5590
nesamone
Anonimas
5591
geras būtų ;D
Anonimas
5591
va čia tai tikrai geras :D
Fanatikeee
5591
geras ;D
Anonimas
5591
#7 jeigu geri pastoviai, taip ant senatvės kvailys liksi, bet šiaip su metais tikrai nekvailėji, o jeigu ir kvailėji, tai būna tam tikros ligos ar ligų padariniai.
aRnAss
5591
geras
Anonimas
5591
#8 Ernesta, ir aš šį filmą iš kart prisiminiau..
Anonimas
5591
#8 Ernesta, ir aš šį filmą iš kart prisiminiau..
Anonimas
5591
Ot kad taip butu.....
Anonimas
5591
durna demotyvacija.
Anonimas
5591
čia būtu kaip tam filme Keista Bendžamino Batono istorija ;]]
Anonimas
5591
#5 O tipo senedamas nesidarai, ane?
povilasq
5591
oh yeah
prodigy
5591
gal ir idomu bet su laiku vis zalesnis ir kvailesnis darytumeis :D
Anonimas
5591
cia ir neturi but logiska, viskas abstraktu. :D O jeigu palei viska, tai iskart moketum skaityt, po to po truputi nebemoketum jau... :D
Anonimas
5591
#2 dumb shit... :S
Anonimas
5591
Bet nelogiska, juk nebaiktum univero nemokedamas skaityti :D
Anonimas
5591
ir seneliai for real mazeja
|

