su cipsais taspats
- Duok gumos! - Neduosiu! - - Duok! Arba visiems pasakysiu, kad turi gumos...
Anonimas
5263
Anonimas
5349
Koks mėšlas... bet tokia tamsi šiknaskylė...
Anonimas
5350
dazniausiai buna: gerai,imk. Tik niekam nesakyk,kad turiu :D:d
Anonimas
5350
daznai taip sakau ne tik su guma :D
Drug.
5350
#2 Taip ir darau :D
Anonimas
5350
jeigu nennorit niekam duoti gumos tai geriau aplaizykit ja ir sakykit problem :)
Anonimas
5350
jai pasakytu visiem kad turiu gumos geriau wisiem duociau bet tam kuris pasake specialiai neduociau
Yes
5350
I always do that. xD
|

