Mana,geriau nemylėti visiškai..jeigu nėra normalios laimingos meilės tada geriau pasitenkinti mamos ir tėčio meile negu kankintis :D
Anonimas
5635
Anonimas
5635
Geriau visai nemyleti.
Anonimas
5635
Geriausia GYVENTI,ir nepasakoti niekam savo nesamoningų minčių kurios vienaip ar kitaip yra nukopintos... kaip jūs nesuprantat ,tai banalu...
|

