#21 Fel orkai iš outlando turi
...tu jau vedęs... draugeli...
Anonimas
5027
Anonimas
5339
#20 wow orcai neturi spygliu ant peciu .
Anonimas
5787
Taip, sita demotyvacija liux, tiesiog luzom nesveikai kai su draugais sita radom. Aisku maciau cia tokiu ciuveliu kurie raso ,,wtf, wtf''.. nu ir gudruoliai mat, visaziniai nesupranta paprasto bajerio. Ji reikia savo kailiu patirti jog suprastum, btw cia jo, wow'o orcas, puikiai matosi, bet atitinka realybe 100%. Mldc tam kas idejo (y)
Anonimas
5795
jo, kai ismeginau kazkoki rusu mmorpg zaidima , tai bendravau su vienu zmogum , sako ai jau zmona turiu ir 2 vaikus- dvinukus... ir zaidzia tokius zaidimus, nu sito tikrai nesuprasiu :D
FizZy
5795
#20 nu niekam neidomu is kur jis yra ne tame esme. Parodei koks protingas esi
Anonimas
5797
Man rodos, sis character(Orc) yr is WoW(World of warcraft).
Chameleon
5798
#17 agree. : )
Anonimas
5798
Geras ;]
Anonimas
5798
Esme, kad vaikinai zaidzia tokius zaidimus kaip linage, o dabar jau vede tai indus turi plaut ir islyst is to virtualaus pasaulio! ;}}}
Anonimas
5799
#12 paaugsi - suprasi :))
Anonimas
5799
nesamone. reikia kad kas demotyvuotu sita nesamoninga demotyvacija :D
Anonimas
5799
orks plaun indus... WTF? kokia cia mintis?
DaBas
5799
wft?
cucu
5799
#9 xD
Anonimas
5799
#6 komentuoju tavo komentara
Weedy
5799
Anonimas
5799
gal jis isvercia i ta anglu site
Anonimas
5799
man trūksta dėmėsio, pakomentuokit mano komentarą
Anonimas
5799
tai jum truksta demesio kad prisikabinejat
Idoleast
5799
#2 Jam trūksta dėmesio
Anonimas
5799
#1 Na ir kam tu išvertei, jeigu čia LT svetainė :O
Leene
5799
|

