#21 Fel orkai iš outlando turi
...tu jau vedęs... draugeli...
Anonimas
5026
Anonimas
5338
#20 wow orcai neturi spygliu ant peciu .
Anonimas
5787
Taip, sita demotyvacija liux, tiesiog luzom nesveikai kai su draugais sita radom. Aisku maciau cia tokiu ciuveliu kurie raso ,,wtf, wtf''.. nu ir gudruoliai mat, visaziniai nesupranta paprasto bajerio. Ji reikia savo kailiu patirti jog suprastum, btw cia jo, wow'o orcas, puikiai matosi, bet atitinka realybe 100%. Mldc tam kas idejo (y)
Anonimas
5794
jo, kai ismeginau kazkoki rusu mmorpg zaidima , tai bendravau su vienu zmogum , sako ai jau zmona turiu ir 2 vaikus- dvinukus... ir zaidzia tokius zaidimus, nu sito tikrai nesuprasiu :D
FizZy
5794
#20 nu niekam neidomu is kur jis yra ne tame esme. Parodei koks protingas esi
Anonimas
5796
Man rodos, sis character(Orc) yr is WoW(World of warcraft).
Chameleon
5797
#17 agree. : )
Anonimas
5797
Geras ;]
Anonimas
5797
Esme, kad vaikinai zaidzia tokius zaidimus kaip linage, o dabar jau vede tai indus turi plaut ir islyst is to virtualaus pasaulio! ;}}}
Anonimas
5798
#12 paaugsi - suprasi :))
Anonimas
5798
nesamone. reikia kad kas demotyvuotu sita nesamoninga demotyvacija :D
Anonimas
5798
orks plaun indus... WTF? kokia cia mintis?
DaBas
5798
wft?
cucu
5798
#9 xD
Anonimas
5798
#6 komentuoju tavo komentara
Weedy
5798
Anonimas
5798
gal jis isvercia i ta anglu site
Anonimas
5798
man trūksta dėmėsio, pakomentuokit mano komentarą
Anonimas
5798
tai jum truksta demesio kad prisikabinejat
Idoleast
5798
#2 Jam trūksta dėmesio
Anonimas
5798
#1 Na ir kam tu išvertei, jeigu čia LT svetainė :O
Leene
5798
|

