#4 pz tu ir debilizmas.....
Pavydas- - savo menkumo supratimas
Anonimas
5759
kamile
5820
Turbosraige
5822
#5 Taip, dede Hitleri, mes tikrai mazi vaikai, mes tikrai idiotai ir tikrai taip manome.
Anonimas
5822
Ar tau su galva viskas gerai? :D Man atrodo tu vienintelis likai nesupratęs kas čia vyksta. :D
Anonimas
5822
cia tos papugeles panaudotos tik kaip simbolis. Jus, vaikai, manot kad tai papugelei ne px? Jus manot kad tos papugeles buciuojas?
Anonimas
5822
šiaip manau, čia su fotoshop pasidarbuota :-P
Anonimas
5822
FAKIN SUGRUZINO ;/
Anonimas
5822
Paskui garantuoju pabuciavo ir ta kita vat :)
kiki17
5823
biski liudna , gaila kitos papugeles. bet taip
|

