Tas keistas jausmas, - kai išeini į gatvę su naujais drabužiais, ir visi į tave žiūri

2012.04.03 20:55 kika22
  • 4
1
Tas keistas jausmas,







zvp 5198    
Keistesnis būtų, manau, jei išeitum be drabužių ir niekas nežiūrėtų.
Grįžti į viršų