#10 pritariu .
Ar aš toks seksualus žmogus, - kad gyvenimas mane taip kruša?
puukis4
5582
Anonimas
5594
Na taip, mano gyvenimas toks blogas ir neteisingas, o visiem kitiem aplinkui gerai. Gal jau laikas nustoti dejuoti, ir pasidžiaugti tuo, ką turim?
Anonimas
5595
Kruslys nenaudelis :D
Anonimas
5595
geras (:
Anonimas
5595
Man patiko :D
Anonimas
5595
Nemoki gyventi - kruša. Moki - nekruša. Logiška.
Anonimas
5595
puiki demo
NandP
5595
Gera demo :)
Anonimas
5596
Labai gera demo! Dar galėjo nuotrauka smagesnė būt, tai būtų tobula. Bet tiektos tos smulkmenos. :)
povilasq
5596
oh yes u're ;D
Anonimas
5596
kas per kure zodzius ? :D a? skamba gerai
|

