jeigu.. - ..pas žmogų liūdinčios akys, reiškia jis kažką supranta šiame gyvenime...

2010.07.23 kiki17
  • 78
17
jeigu..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5206    
Tai reiskia kad ir as keiviena diena kazka suprantu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
Labai gera demotyvacija. Gili mintis kurios suprasti negali tik intelekto nesužaloti žmonės.
robokopopatron 5774    
Gan pesimistiska demotyvacija ;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
nu ir komentarai... :p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#10 nori aš tau snukį į kitą pusę išverisiu? Atsibodai,kiekvienoj demotyvacijoj verti,niekam to nereikia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#6 dx.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#9 Jei žmogaus akys linksmos reiškias jis dar nežino tiesos.
Nuotraukos nėra
kamile 5810    

If - a person has sad eys, that means he knows something about li
Akvile 5813    
Nebūtinai, Taijei žmogaus linksmos akys, tai jis jau nieko nesupranta apie gyvenima?
kiki17 5813    
#8 tokiem kaip tau ir kitiem tokiems reikia kad demotyvacijos butu dedamos su pilikais papais y ka butu paspoksot....tiek jus ir tesuprantat, manau ne y ta tinklalapi pataikei
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#8 Gydikis
Nuotraukos nėra
Jurijus 5813    
Užpiso jau mane tos jūsų poezijos. jeigu... pas vyrą kabanti byrka, reiškia jis per daug dročino ir jam nebestovi....
Turbosraige 5813    
Kokia liudna foto.
SpalvotaTyla 5813    
patiko :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#2 so agree
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
so shit
povilasq 5814    
so true
Grįžti į viršų