Tai reiskia kad ir as keiviena diena kazka suprantu :)
jeigu.. - ..pas žmogų liūdinčios akys, reiškia jis kažką supranta šiame gyvenime...
Anonimas
5206
Anonimas
5721
Labai gera demotyvacija. Gili mintis kurios suprasti negali tik intelekto nesužaloti žmonės.
robokopopatron
5774
Gan pesimistiska demotyvacija ;o
Anonimas
5781
nu ir komentarai... :p
Anonimas
5797
#10 nori aš tau snukį į kitą pusę išverisiu? Atsibodai,kiekvienoj demotyvacijoj verti,niekam to nereikia.
Anonimas
5797
#6 dx.
Anonimas
5800
#9 Jei žmogaus akys linksmos reiškias jis dar nežino tiesos.
kamile
5810
Akvile
5813
Nebūtinai, Taijei žmogaus linksmos akys, tai jis jau nieko nesupranta apie gyvenima?
Anonimas
5813
#8 Gydikis
Jurijus
5813
Užpiso jau mane tos jūsų poezijos. jeigu... pas vyrą kabanti byrka, reiškia jis per daug dročino ir jam nebestovi....
Turbosraige
5813
Kokia liudna foto.
SpalvotaTyla
5813
patiko :}
Anonimas
5813
#2 so agree
Anonimas
5814
so shit
povilasq
5814
so true
|

