jeigu.. - ..pas žmogų liūdinčios akys, reiškia jis kažką supranta šiame gyvenime...

2010.07.23 kiki17
  • 78
17
jeigu..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5205    
Tai reiskia kad ir as keiviena diena kazka suprantu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
Labai gera demotyvacija. Gili mintis kurios suprasti negali tik intelekto nesužaloti žmonės.
robokopopatron 5773    
Gan pesimistiska demotyvacija ;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
nu ir komentarai... :p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
#10 nori aš tau snukį į kitą pusę išverisiu? Atsibodai,kiekvienoj demotyvacijoj verti,niekam to nereikia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
#6 dx.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
#9 Jei žmogaus akys linksmos reiškias jis dar nežino tiesos.
Nuotraukos nėra
kamile 5809    

If - a person has sad eys, that means he knows something about li
Akvile 5812    
Nebūtinai, Taijei žmogaus linksmos akys, tai jis jau nieko nesupranta apie gyvenima?
kiki17 5812    
#8 tokiem kaip tau ir kitiem tokiems reikia kad demotyvacijos butu dedamos su pilikais papais y ka butu paspoksot....tiek jus ir tesuprantat, manau ne y ta tinklalapi pataikei
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
#8 Gydikis
Nuotraukos nėra
Jurijus 5812    
Užpiso jau mane tos jūsų poezijos. jeigu... pas vyrą kabanti byrka, reiškia jis per daug dročino ir jam nebestovi....
Turbosraige 5812    
Kokia liudna foto.
SpalvotaTyla 5812    
patiko :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#2 so agree
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
so shit
povilasq 5813    
so true
Grįžti į viršų