Tai reiskia kad ir as keiviena diena kazka suprantu :)
jeigu.. - ..pas žmogų liūdinčios akys, reiškia jis kažką supranta šiame gyvenime...
Anonimas
5205
Anonimas
5720
Labai gera demotyvacija. Gili mintis kurios suprasti negali tik intelekto nesužaloti žmonės.
robokopopatron
5773
Gan pesimistiska demotyvacija ;o
Anonimas
5781
nu ir komentarai... :p
Anonimas
5796
#10 nori aš tau snukį į kitą pusę išverisiu? Atsibodai,kiekvienoj demotyvacijoj verti,niekam to nereikia.
Anonimas
5796
#6 dx.
Anonimas
5799
#9 Jei žmogaus akys linksmos reiškias jis dar nežino tiesos.
kamile
5809
Akvile
5812
Nebūtinai, Taijei žmogaus linksmos akys, tai jis jau nieko nesupranta apie gyvenima?
Anonimas
5812
#8 Gydikis
Jurijus
5812
Užpiso jau mane tos jūsų poezijos. jeigu... pas vyrą kabanti byrka, reiškia jis per daug dročino ir jam nebestovi....
Turbosraige
5812
Kokia liudna foto.
SpalvotaTyla
5812
patiko :}
Anonimas
5813
#2 so agree
Anonimas
5813
so shit
povilasq
5813
so true
|

