Nedėk šitiek pastangų, - patys geriausi dalykai atsitinka netikėtai.

2010.11.07 kiki17
  • 167
12
Nedėk šitiek pastangų,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5196    
Gincijas vaikai... Matyt neturi kur nuomones savo isreikst...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
ciulpikai kas tiki toke demke
Nuotraukos nėra
Anonimas 5708    
o komentatorius zemiau manes, yra idiotas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5709    
komentatoriai parase zemiau sio komentaro ir tie kurie parasis wirs sio komentaro yra kvaili
Nuotraukos nėra
Anonimas 5710    
#7 balvon
Nuotraukos nėra
Anonimas 5710    
#6 agreed
Nuotraukos nėra
Anonimas 5710    
tuoj kaip as jum visiem pysiu nx
Nuotraukos nėra
ewuldoxx 5710    
Pas ja gal bevielis? : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5710    
#3 kabelio prinsece :)
Rocknroll 5711    
tuoj tuoj kai pystelsiu sprikta tai nukrisi nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5711    
Tuoj as tau bl3t kai atsitiksiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5711    
Tuoj as tau kai atsitiksiu blet
Grįžti į viršų