Nesu jau toks myletojas tos gamtos, bet peleda ... nzn pyktis sueme ..
Nejau paprastos rungtynės - svarbiau už gyvybę?
Anonimas
5085
Anonimas
5218
Raudona kortele ir lauk is aikstes
Anonimas
5221
Tokiam negrui, tik kojas išsukinėt!
hermiona
5542
#13 o ar tau tavo gyvybe butu svarbesne uz rungtynes?
Anonimas
5581
galvon tokiam avinui
Anonimas
5586
kas teb per gyvunas
Anonimas
5587
uzprikolinam tas žaidėjas susinervino, mes kamuolys pataikė į paukštį ir nesėkmingas pasavimas buvo, todėl ir nuspyrė, iš to ir kyla klausimas ar pats žaidimas jam svarbesnis už paukščio gyvybę
Anonimas
5587
Lavina kūną, betne protą tai ko daugiau tikėtis.
Anonimas
5588
Dar sako kodėl daugėja rasistų:)
Anonymoususer
5588
Zmoniu kurie valgo zudomu gyvunu mesa kasdien isterija - esu patenkintas.
Anonimas
5589
#14 gal ir yra tokiu kurie nepadeda .. bet NESPARDO gyvunu!!!! o as asmeniskai esu padejus...visi tie kuriuos as pazystu irgi padeda gyvunams! ir tu kalbek uz save zasine.
Anonimas
5589
sutikciau ji, tai ir pajus tapati ka ir pajuto paukstelis, dar visas jo galunes islauzysiu, tokie zmones Zemeje yra nepageidaujami.
Anonimas
5589
KKK kur jus??
briedis01
5589
pats blyn vaiksto kai koks erelis o yra tai tik sudelis
nr789
5589
Viską pasako jo rasė.
Anonimas
5589
skaudu ziureti i tokius zmones , kurie nevertina kitos gyvybes.
Anonimas
5589
Viesa pamoka. Tas paukstis gyvas liko.
routy
5590
tokiam tik galvą nuspirt..
Anonimas
5590
#14 tada man sutverta suspardyt tave
tiurbokvadro
5590
tiurbokvadro
5590
#29 idomu butu pamatyt, kaip tu JAM tai padarytum :D
Anonimas
5590
fuckin nigger...
Anonimas
5590
Sulaužyčiau tam žaidėjui kojas...
Anonimas
5590
Norėčiau aš jš paspardyt kai leisgivis gulętų idiotas...
uzprikolinam
5590
nesuprantu kodel klausymas yra ar Rungtynes svarbiau u gyvybe? rungtynes buvo jau sustabdytos kai tas futbolininkas nupyre peleda, jos gyvybe neturi nieko bendro su rungtynemis, o va futbolininkas galetu biski gailestingumo pasimokyt, nes kaip ir minejau rungtynes jau buvo sustabdytos, nebuvo reikalo kuo greiciau ja pasalinti nuo aikstes. galejo palaukt kol aptarnaujantis personalas ja patrauks.
Flesh
5590
Jei ką, ši pelėda gyva liko :)
Anonimas
5590
Trint tokias EMO tyvacijas.... liudet privercia... ;(
Anonimas
5590
#20 Zmogus turi galimybe apsiginti, turi galimybe kalbeti ir blaiviai mastyti, paukstis tai sugeba ? NE, jie vadovaujasi instinktais, o apsiginti nuo zmoniu nemanau, kad sugeba :) Be to jis jau gulejo ten leizgyvis ir dar paspyre ...
Anonimas
5590
Ir gyvunu globejai iskart ji i teisma
Anonimas
5590
cia ne TIK paukštis, o talismanas priešininkų buvo.....
Anonimas
5590
Aišku svarbiau varžybos.
Anonimas
5590
Zmogus ibegtu i stadiona tai is banano per galva gautu ir visi komentuojantys zvengtu, o cia tik paukstis ir jau visi besirdziai, avinai ir isigimeliai. Ir beje... cia FUTBOLAS!
DeToXas
5590
pzdc butu buves golas gal ;D px tas paukstis, buna taip
Anonimas
5590
#8 neprikolink taip ziaurej ; (
Anonimas
5590
#14 kalbek uz save gaidy.
Anonimas
5590
Tas paukštis nuo vidinių sumušimų neišgyveno.
Anonimas
5590
Aš esu. Bet nusišneki tai konkrečiai - kas "taip viskas sutverta"? Žmonės be empatijos yra normalu? Taip sutverta? Kas čia blogo? Kas blogo spardyt gyvūnus? Tikrai, juk nieko blogo, taip sutverta!
Anonimas
5590
Ir kas čia blogo? Taip viskas sutverta. O kas čia kalba atvirkščiai, ar esat ką nors gero padarę dėl tų gyvūnų, ne vien čia šnekėję prie pc?
Anonimas
5590
nejau paparasta gyvybė svarbiau už rungtynes?
Anonimas
5590
"ežiukas išdidus paukštis - kol nepaspiri, neskrendai". Nu bet čia gi ne tas atvejis! Tam negrui pačiam galvą nuspirt!
pringles
5590
ne erelis ten. ten arba apuokas arba peleda
Eimante.
5590
labai labai didelė bėda
Anonimas
5590
labai didele beda...
Anonimas
5590
rungtynes svarbiau uz viska !!! gerai kad nuspyre te ereli ,ner jam cia ko ant aiksteles kiausus kasytis , juk vyksta futbolo rungtynes XD
anonimas
5590
didele beda...
pringles
5590
pydarastai
Anonimas
5590
Pz galvojau, kad prieis ir paims ji, bet ne nx nuspyre suskis krv.
Anonimas
5590
kitos komandos talismanas, nzn kaip jis atsidure aikstej, bet zaidejas kuris paspyre sako norejau paziuret ar skris, pasaipiai, o sirgaliai sauke zudikas...
Anonimas
5590
kas ten vapse buvo?
Anonimas
5590
kaj gywybe... paukstis.. ir taj jis jau ko ne padweses buwo...
|

