Bet pazekit, ta pana, kur uz nugaros gaudanciai tai laiminga ;D ji irgi kiaule? ;D
Niekad neprasidėk su kiaule. - Abu išsiterliosit, ir kiaulė liks patenkinta.
Anonimas
5652
Anonimas
5653
#8 Kitas variantas, kad tai vegetaras\e :))
Anonimas
5653
Tu gal pasiskaityk daugiau apie gyvūnus literatūros, ar google pasinaudok :)
Anonimas
5653
4 komentaras tai grynai kokia lietuve boba istekejus uz kokio arabo anglijoj smirsta
Anonimas
5653
#4 velniop svariausia ar ne... vistiek skaniausia! :D
Anonimas
5653
Sako žmonės pavertė.;D Paimkim šernus,žmonės juos pavertė tokiais nešvariais,purvinais,kurie su savo snukiais knisa zemes.? Manai,kad zmones būtų nieko nedarę kiaulėm,tai jos kažkaip būtų buvusios švarios?
Anonimas
5653
Na dėl mėsos kita kalba jau.
Anonimas
5653
Kiauliena yra pati nešvariausia mėsa.
Anonimas
5653
#2 Kaip žiūriu, tai tu nelabai protingas. Niekada neteko girdėti, kad kiaulės gana švarūs ir protingi gyvuliukai? Žmonės jas tik pavertė tokiu stereotipu.
Anonimas
5653
Uz tave tikrai protingesni
Anonimas
5653
Kiaulės labai švarūs gyvūnai :) Ir protingi :p
|

